همكارى دى كاپريو و اسكورسيزى در روايتى از كشتار سرخپوستان ثروتمند

فیلمگ:در اتفاقی دوست داشتنی لئوناردو دیکاپریو در فیلم “قاتلان فلاور مون: کشتار اوسیج ‌ها و تولد پلیس فدرال آمریکا” به کارگردانی مارتین اسکورسیزی بازی خواهد کرد.

به نقل از دانته فرتی همکار قدیمی مارتین اسکورسیزی، فیلمبرداری “قاتلان فلاورمون” از ایتدای بهار سال آینده آغاز خواهد شد. پروژه سینمایی تازه اسکورسیزی با اقتباس از کتاب پرفروش دیوید گران نویسنده “شهر گمشده زد” ساخته خواهد شد و همچنین امتیاز ساخت آثار سینمایی از کتاب “قاتلان فلاور مون” سال گذشته به قیمت ۵ میلیون دلار به کمپانی ایمپریتیو واگذار شده است.

دی کاپریو - اسکورسیزی

اریک راث فیلمنامه‌ نویس آمریکایی برنده جایزه اسکار و خالق فیلمنامه آثار درخشانی چون “فارست گامپ” و “مورد عجیب بنجامین باتن” پیش‌نویس فیلمنامه‌ را آماده کرده است.
در “قاتلان فلاور مون” داستانی واقعی از اوایل قرن بیستم میلادی در اوکلاهاما روایت می‌شد. در آن دوران در زمین‌های سرخپوستان اوسیج نفت پیدا شد و آن‌ها را به ثروت رساند اما یک رشته قتل زنجیره ای خوشبختی این قوم بومی آمریکایی را برهم زد. حل کردن معمای قتل‌ها یکی از نخستین پرونده‌های مهم پلیس فدرال آمریکا بود که داستان این فیلم را شکل می‌دهد.